tel.: 590 990 452
e-mail: lekarna@gynet.cz
Více informací

V naší lékárně si můžete vyzvednout:
erecept

U nás můžete také platit:
karty

Toužíte po miminku?

Délka čekání na vytoužené miminko se u jednotlivých žen velmi liší. Společnost Green-Swan Pharmaceuticals společně se specialisty na pomoc při otěhotnění z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí přichází s novinkou GS MimiStar, který ženské tělo připraví na početí miminka, a pomůže k rychlejšímu otěhotnění. Navíc obsahuje vitaminy a minerály podporující psychickou pohodu, která je pro splnění snu budoucí maminky klíčová.

„GS MimiStar je výjimečný svým složení. Díky unikátní kombinaci vitaminů
a speciálních látek podporujících nejen fyziologické procesy, ale také psychickou pohodu, pomáhá k otěhotnění přirozenou cestou. Obsahuje inositol, kyselinu listovou, jód, hořčík a další prvky, které jsou v období před těhotenstvím tolik potřebné,“ komentuje gynekoložka MUDr. Diana Mlynárová z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze–Podolí a dodává: „Inositol je pro ženské tělo klíčový. Jedná se o látku přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Tělo si ovšem nedokáže vyprodukovat jeho potřebné množství samo, proto je potřeba přijímat jej i z vnějšího prostředí. Inositol, mnohými klinickými studiemi* ověřená látka, pomáhá zpravidelnit menstruační cyklus, optimalizuje činnost vaječníků a navozuje ovulaci. Zároveň je důležitý pro správnou kvalitu a dostatečné množství zralých vajíček.“

Kyselina listová je další důležitou látkou, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Zinek podporuje plodnost a reprodukci, hořčík a vitamin C napomáhají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání a podílí se na správné funkci svalů a nervového systému. Unikátní je GS MimiStar také díky obsahu jódu, jenž podporuje správnou činnost štítné žlázy, která má zásadní vliv na úspěšné početí.

„GS MimiStar je určen pro všechny ženy, které plánují otěhotnět. Jeho pomoc ocení především ty, které si pořizují prvního potomka v již pokročilejším věku nebo které užívaly dlouhé roky hormonální antikoncepci, a nyní, po jejím vysazení, potřebují doplnit látky důležité pro hladký průběh otěhotnění. Kromě toho je GS MimiStar vhodný také pro ženy, které se pokoušejí otěhotnět s pomocí centra asistované reprodukce,“ říká MUDr. Diana Mlynárová.

V současné době řeší problém s otěhotněním, způsobený různými důvody, každý šestý pár.
„Šanci na otěhotnění značně ovlivňuje nejen zdravý životní styl a dostatek potřebných látek, ale především také psychický stav ženy. Každoročně k nám do Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze–Podolí přichází více než 300 žen, které nemohou otěhotnět. U části z nich jsou potíže způsobeny právě neustálým stresem a psychickou nevyrovnaností. Více než 35 % z nich pomohou naši specialisté jejich problém vyřešit,“ dodává MUDr. Diana Mlynárová.

Snahu otěhotnět lze kromě užívání doplňku stravy GS MimiStar podpořit také zjišťováním plodných dnů. K tomu může snadno pomoci pravidelné provádění ovulačních testů. GS Ovultest s 99% jistotou určí dva dny v cyklu, které jsou pro otěhotnění nejvhodnější. Jeho použití je velmi rychlé a jednoduché, navíc se díky němu šance na početí několikanásobně zvýší.

*např.: Gerli S, Mignosa M, Di Renzo GC. European Review for Medical and Pharmacological Sciences. 2003; 7:151–159./www.europeanreview.org
 
Autor: Lékárna Gynet | Počet přečtení: 4528x | Datum: 04.09.2014
_footer_banner.jpg
logologologologologologologo

Provozní doba lékárny

Pondělí: 7:30 - 16:00 hod.
Úterý: 7:30 - 18:00 hod.
Středa: 7:30 - 18:00 hod.
Čtvrtek: 8:00 - 16:00 hod.
Pátek: 8:00 - 16:00 hod.
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Fulltextové vyhledávání

Kontaktní informace

Lékárna GYNET
Kotlářova 3199/8
za kostelem Sv. Ducha
700 30 Ostrava-Zábřeh

tel.: 590 990 452
e-mail: lekarna@gynet.cz
www.lekarnavostrave.cz
odborný zástupce: PharmDr. Kateřina Dvořáková

© 2014 - 2024 Lékárna Gynet.
Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.